IPT - pasek artykułowy

Najtańsze wakacje all inclusive na lato 2023. Dwa kraje królują w zestawieniu niskich cen. Tydzień błogiego wypoczynku za 1400 zł

Emil Hoff
Emil Hoff
Jeśli zarezerwujecie letni wypoczynek all inclusive z biurem podróży już teraz, możecie załapać się na atrakcyjne ceny wakacji. Które kierunki są obecnie najtańsze na letnie wakacje 2023? Sprawdziliśmy ceny tygodniowych wyjadów - dwa kraje biją konkurencję na głowę. Przekonajcie się, gdzie można wypoczywać latem przez tydzień nawet tylko za 1400 zł od osoby.
Jeśli zarezerwujecie letni wypoczynek all inclusive z biurem podróży już teraz, możecie załapać się na atrakcyjne ceny wakacji. Które kierunki są obecnie najtańsze na letnie wakacje 2023? Sprawdziliśmy ceny tygodniowych wyjadów - dwa kraje biją konkurencję na głowę. Przekonajcie się, gdzie można wypoczywać latem przez tydzień nawet tylko za 1400 zł od osoby. master2, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne
Na przełomie lutego i marca można zarezerwować letnie wakacje 2023 w formie all inclusive z polskimi biurami podróży w atrakcyjnych cenach. Nawet tylko 1400 zł od osoby za tydzień błogiego wypoczynku na słonecznych plażach. Sprawdziliśmy, w których krajach wakacje 2023 mogą być najtańsze, o ile zarezerwujecie je już teraz. Dwa państwa pobiły konkurencję na głowę i zdominowały ranking niskich cen.

Spis treści

Najtańsze oferty all inclusive na wakacje 2023. Warto zaplanować wypoczynek już dziś

Im wcześniej zarezerwujecie wyjazd na wakacje 2023, tym mniej zapłacicie za wypoczynek. Ceny wycieczek all inclusive z polskimi biurami podróży do najbardziej słonecznych zakątków Europy i Afryki są na razie dość atrakcyjne, ale będą stale rosnąć w miarę zbliżania się lata. Dlatego nie ma na co czekać – warto zaplanować letni wypoczynek w sezonie 2023 już teraz.

Zastanawiacie się, gdzie można w tej chwili (na przełomie lutego i marca) najtaniej zarezerwować wakacje all inclusive na lato 2023? Sprawdziliśmy, które kierunki oferują obecnie najniższe ceny i w którym miesiącu – nawet poniżej 2 tys. zł za osobę za tygodniowy wypoczynek.

Koniecznie zapoznajcie się z naszym zestawieniem poniżej – to najtańsze oferty wakacji all inclusive na lato 2023, jakie można teraz zarezerwować.

Tanie wakacje latem 2023. W których krajach można wypoczywać bez wydawania fortuny?

Przeanalizowaliśmy oferty wycieczek all inclusive z polskimi biurami podróży na lato 2023. Wzięliśmy pod uwagę trwające tydzień wakacje dla dwojga z cenami pobytu za jedną osobę, z wylotem z któregoś z polskich miast.

Wybraliśmy najtańsze ze wszystkich aktualnych ofert wyjazdów z terminami na czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2023. Lipiec i sierpień to oczywiście czas wakacji szkolnych, kiedy najlepiej zaplanować wypoczynek z dziećmi. Z kolei czerwiec i wrzesień to terminy bardziej odpowiednie dla singli lub par, które chciałyby nacieszyć się dobrą pogodą. Właśnie w tych miesiącach ceny są niższe niż w zenicie lata, a na plażach panuje mniejszy tłok.

Wszystkie wyszukane przez nas oferty mają dynamiczne ceny – im wcześniej z nich skorzystacie, tym niższe będą. Nie należy zwlekać z wykupywaniem wycieczki wakacyjnej do ostatniej chwili – wtedy ceny są z reguły najwyższe, a ofert last minute może być w tym sezonie bardzo mało.

Zapraszamy do zestawienia najtańszych wakacji all inclusive z polskimi biurami podróży na lato 2023. Przekonajcie się, gdzie tego lata będzie można wypoczywać za niewielkiej pieniądze.

Bułgaria to najtańszy kierunek na letnie wakacje all inclusive z polskimi biurami podróży. Rezerwując pobyt już teraz, można będzie wypoczywać przez
Bułgaria to najtańszy kierunek na letnie wakacje all inclusive z polskimi biurami podróży. Rezerwując pobyt już teraz, można będzie wypoczywać przez tydzień nad ciepłym Morzem Czarnym nawet tylko za 1400 zł od osoby. elisanth, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne

Czytaj też: Tanie wakacje w Turcji. Porównaliśmy ceny w 8 popularnych kurortach. Alanya, Antalya, może Marmaris? Gdzie wypoczynek będzie najtańszy?

Najtańsze wakacje all inclusive na lato 2023. Gdzie tanio wypoczywać od czerwca do września?

Poniżej znajdziecie zestawienie TOP 3 najtańszych ofert wakacji all inclusive na lato 2023 poniżej 2 tys. zł za osobę na cztery letnie miesiące.

Najtańsze wakacje na czerwiec 2023

 1. Złote Piaski w Bułgarii: 4-11 czerwca, 1406 zł za osobę, hotel Vladislav, wylot z Katowic, biuro TOP Touristik.
 2. Złote Piaski w Bułgarii: 5-12 czerwca, 1409 zł za osobę, hotel Preslav, wylot z Warszawy, Poznania, Katowic, biuro Orex Travel.
 3. Side w Turcji: 17-24 czerwca, hotel Cinar Family Suite, 1689 zł od osoby, wylot z Katowic, Warszawy, Poznania, biuro Orex Travel.

Najtańsze oferty all inclusive na lipiec 2023

 1. Side w Turcji: 5-12 lipca, hotel Side Kervan, 1405 zł od osoby, wylot z Katowic, Warszawy, Poznania, biuro Orex Travel.
 2. Złote Piaski w Bułgarii: 3-10 lipca, 1790 zł za osobę, hotel Varshava, wylot z Katowic, Warszawy, Poznania, biuro Orex Travel.
 3. Side w Turcji: 5-12 lipca, hotel Cinar Family Suite, 1405 zł od osoby, wylot z Katowic, Warszawy, Poznania, biuro Orex Travel.

Najtańszy wypoczynek w sierpniu 2023

 1. Słoneczny Brzeg w Bułgarii: 18-25 sierpnia, hotel Sunset, 1723 zł od osoby, wylot z Warszawy i Katowic, biuro Orex Travel.
 2. Złote Piaski w Bułgarii: 20-27 sierpnia, 1939 zł za osobę, hotel Pliska, wylot z Krakowa i Katowic, biuro Exim Tours.
 3. Side w Turcji: 23-30 sierpnia, hotel Angora, 1963 zł od osoby, wylot z Warszawy, Katowic, Poznania, biuro Orex Travel.

Najtańsze wakacje we wrześniu 2023

Wśród tanich ofert all inclusive scenę we wrześniu całkowicie zdominowała Bułgaria:

 1. Złote Piaski w Bułgarii: 22-29 września, 1576 zł za osobę, hotel Ambassador, wylot z Krakowa i Katowic, biuro TOP Touristik
 2. Złote Piaski w Bułgarii: 22-29 września, 1619 zł za osobę, hotel Excelsior, wylot z Krakowa i Katowic, biuro Exim Tours.
 3. Złote Piaski w Bułgarii: 22-29 września, 1639 zł za osobę, hotel Perla, wylot z Krakowa i Katowic, biuro Exim Tours.
Bułgaria to nie tylko plaże, ale też urokliwe miasteczka, fascynujące zabytki i cuda przyrody.
Bułgaria to nie tylko plaże, ale też urokliwe miasteczka, fascynujące zabytki i cuda przyrody. intsys, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne

Czytaj też: Nowy podatek turystyczny uderzy w podróżników w 2023 r. Gdzie zostaną wprowadzone opłaty? Tajlandia, Turcja, Barcelona i inne miejsca

Nie tylko Bułgaria i Turcja. Najtańsze oferty na wakacje 2023 w innych krajach

Najtańszymi kierunkami na wakacje all inclusive z polskimi biurami podróży latem 2023 są oczywiście Bułgaria i Turcja, które całkowicie zdominowały podium w każdym z czterech analizowanych przez nas miesięcy. Można jednak znaleźć atrakcyjne oferty wypoczynku także w innych krajach, choć nieco drożej.

Sprawdźcie, gdzie w wakacje 2023 mogą wypoczywać za nieduże pieniądze ci, którzy nie mają ochoty wybierać się do Bułgarii ani Turcji.

Tanie wakacje w czerwcu 2023:

 1. Egipt, Hurghada: 20-27 czerwca, 1829 zł za osobę, hotel Le Pacha Resort, wylot z Warszawy i Katowic, biuro Orex Travel.
 2. Costa Brava w Hiszpanii: 8-15 czerwca, 1974 zł za osobę, hotel HTop Summer Sun, wyloty z Gdańska, Wrocławia, Krakowa i innych miast, biuro Atur.
 3. Kreta w Grecji: 1-8 czerwca, 2019 zł za osobę, hotel Fereniki w Georgioupolis, wyloty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i innych miast, biuro Exim Tours.
 4. Nieco powyżej 2 tys. zł plasuje się jeszcze Tunezja, 1-8 czerwca, 2249 zł za osobę, hotel Liberty Resort w Monastirze, wyloty z Wrocławia, Gdańska, Katowic, biuro Prima Holiday.

Tanie wakacje w lipcu 2023:

W tym miesiącu oferty wakacji all inclusive poniżej 2 tys. zł za osobę można znaleźć tylko w Bułgarii i Turcji.

Można jednak wyszukać atrakcyjne wycieczki all inclusive do innych krajów w kwocie między 2 a 3 tys. zł za osobę:

 1. Egipt, Hurghada: 23-30 lipca, 2163 zł za osobę, hotel Zahaba, wylot z Warszawy i Katowic, biuro Orex Travel.
 2. Kreta w Grecji: 8-15 lipca, 2313 zł za osobę, hotel Aqua Sun Village w Hersonissos, wyloty z Warszawy i Katowic, biuro Orex Travel.
 3. Costa Brava w Hiszpanii: 5-12 lipca, 2396 zł za osobę, hotel HTop Summer Sun, wyloty z Gdańska, Wrocławia, Krakowa i innych miast, biuro Atur.
 4. Sousse w Tunezji: 13-20 lipca, 2609 zł za osobę, hotel Jinene Resort, wyloty z Warszawy, Katowic, Gdańska i innych miast, biuro Exim Tours.
Tunezja była niemal całkowicie zamknięta dla turystów w minionym sezonie z powodu pandemii COVID-19. Latem 2023 kraj przyciąga turystów piękną pogodą,
Tunezja była niemal całkowicie zamknięta dla turystów w minionym sezonie z powodu pandemii COVID-19. Latem 2023 kraj przyciąga turystów piękną pogodą, egzotyczną kulturą, szerokimi plażami, a także atrakcyjnymi cenami. Polskie biura podróży organizują wycieczki do Tunezji w cenach poniżej 3 tys. zł od osoby za tydzień wypoczynku. cpaulfell, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne

Tanie wakacje w sierpniu 2023:

Także w sierpniu trudno jest znaleźć oferty wycieczek all inclusive poniżej 2000 zł za osobę. Na szczęście wybór w przedziale 2-3 tys. zł nadal jest spory. W sierpniu ponownie najtaniej można wypocząć w Egipcie. Ceny w tym miesiącu są nieco niższe niż w lipcu, ale wyższe niż w czerwcu.

 1. Egipt, Hurghada: 10-18 sierpnia, 2109 zł za osobę, hotel Elysees, wylot z Warszawy i Katowic, biuro Orex Travel.
 2. Costa Brava w Hiszpanii: 22-29 sierpnia, 2389 zł za osobę, hotel HTop Summer Sun, wyloty z Gdańska, Wrocławia, Krakowa i innych miast, biuro Atur.
 3. Lesbos w Grecji: 23-30 sierpnia, 2421 zł za osobę, hotel Anaxos Bay w Anaxos na wyspie Lesbos, wyloty z Warszawy i Katowic, biuro Rainbow.
 4. Hammamet w Tunezji: 20-27 sierpnia, 2500 zł za osobę, hotel Le Khalife, wyloty z Warszawy, Wrocławia, Gdańska i innych miast, biuro Coral Travel.

Tanie wakacje we wrześniu 2023:

 1. Rodos w Grecji: 21-28 września, 1989 zł za osobę, hotel Diagoras w Faliraki, wyloty z Warszawy, Krakowa i Wrocławia, biuro Best Reisen.
 2. Hammamet w Tunezji: 21-28 września, 2112 zł za osobę, hotel Le Zenith, wyloty z Warszawy, Wrocławia, Gdańska i innych miast, biuro Coral Travel.
 3. Costa Brava w Hiszpanii: 2-9 września, 2138 zł za osobę, hotel HTop Summer Sun, wyloty z Gdańska, Wrocławia, Krakowa i innych miast, biuro Atur.
Drugim najtańszym kierunkiem na wakacje all inclusive latem 2023 jest Turcja.
Drugim najtańszym kierunkiem na wakacje all inclusive latem 2023 jest Turcja. hypnocreative, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne

Czytaj też: Tanie loty do Egiptu. Czy opłaca się lecieć do Hurghady czy Sharm el Sheikh bez biura podróży? Wyniki analizy cen mogą Was zaskoczyć

Podsumowanie: gdzie najtaniej na wakacje all inclusive latem 2023?

Najtańsze kierunki na wakacje all inclusive latem 2023 to bezkonkurencyjnie Bułgaria i Turcja. Można znaleźć bardzo dużo ofert tygodniowego wypoczynku w tych krajach sporo poniżej 2 tys. zł za osobę.

Jeśli wolicie wypoczywać w innych rejonach nad Morzem Śródziemnym, najwięcej tanich ofert wakacyjnych znajdziecie w Egipcie, a na drugim miejscu plasują się ex aequo Hiszpania i Grecja. Dość tania w sezonie letnim 2023 jest także słoneczna Tunezja.

Najtańszy z letnich miesięcy pozostaje czerwiec. Ceny wakacji all inclusive są najwyższe w terminach lipcowych, potem nieco spadają.

Pamiętajcie, że ceny wakacji all inclusive zmieniają się dynamicznie. Im wcześniej zarezerwujecie wyjazd, tym atrakcyjniejsze będą. Wymienione wyżej ceny i przedziały cenowe obowiązują dla wakacji letnich, zarezerwowanych na przełomie lutego i marca 2023.

Źródła: wakacje.pl, Exim Tours, Rainbow, Coral Travel, Atur, Orex Travel, Prima Holiday, TOP Touristik

Wyspy Grecji także mają wiele do zaoferowania turystom zwracającym uwagę na ceny i koszty pobytu. Grecja zajmuje drugie po Egipcie miejsce (ex aequo
Wyspy Grecji także mają wiele do zaoferowania turystom zwracającym uwagę na ceny i koszty pobytu. Grecja zajmuje drugie po Egipcie miejsce (ex aequo z Hiszpanią) na liście najtańszych kierunków na wakacje all inclusive latem 2023, nie licząc Bułgarii i Turcji. dim0n, 123RF.com, zdjęcie ilustracyjne

Czytaj też: Długi weekend 2023. Kiedy możemy dłużej odpocząć i gdzie warto wtedy pojechać? Tanie wycieczki po Polsce i świecie na 7 długich weekendów

Dodaj firmę
Logo firmy Polska Organizacja Turystyczna
Warszawa, Chałubińskiego 8
Autopromocja
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Popłoch na hiszpańskich plażach Drony wykryły w wodzie rekiny!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży