OPENSAILING – szkolenia żeglarskie i motorowodne w Polsce i Chorwacji

Materiał informacyjny SARATON
Udostępnij:
Opensailing to szkoła żeglarstwa i sportów motorowodnych z wieloletnim doświadczeniem. Nasza działalność to jednak o wiele więcej niż prowadzenie kursów i szkoleń. Organizujemy również obozy żeglarskie i półkolonie dla dzieci i młodzieży, czarterujemy jachty, można z nami popłynąć w niezapomniany rejs, jak również zlecić nam organizację eventu firmowego, regat czy konferencji pod żaglami.

Zapraszamy Państwa szczególnie na nasze jachty w Chorwacji. Czarter jest tygodniowy i w odróżnieniu od innych armatorów, u nas zaczyna się i kończy w niedzielę, co pozwoli uniknąć zatłoczonych dróg, marin a także ułatwi rezerwację biletów lotniczych. Chorwacja to jedna z najwspanialszych destynacji dla żeglarzy na świecie. Jej urozmaicona linia brzegowa, ogrom wysepek, półwyspów i zatok sprawi, że każdy rejs będzie wyjątkowy. Śródziemnomorska kuchnia rozpieszcza swoim bogactwem, niepowtarzalne widoki zostają na długo w pamięci, a doświadczeni skipperzy Opensailing zapewnią Państwu bezpieczeństwo i opiekę podczas całego pobytu. Nasz jacht Romana III jest nowoczesny, w pełni wyposażony i gotowy do przyjęcia Państwa na pokład przez cały rok. Już dzisiaj zachęcamy do rezerwacji na przyszły rok.

Na na naszej stronie OpenSailing.com znajdziecie już Państwo grafik kursów motorowodnych w całej Polsce. Certyfikujemy na patenty polskie oraz międzynarodowe ISSA. Szkolimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszym topowym kursem jest weekendowy sternik motorowodny. Pozwala on na zdobycie patentu, dzięki któremu możecie samodzielnie pływać na skuterze wodnym lub łodzi motorowodnej po śródlądziu bez ograniczeń i morzu w porze dziennej do 2 mm od brzegu. W naszej szkole kursy trwają cały rok. Zapraszamy do wielu baz w takich miejscach jak: Kamień Pomorski, Mielno, Ustka, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Elbląg, Tuchom, Grudziądz, Piła, Poznań, Gorzów Wlkp., Tresta, Smardzewice, Poręba, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Wrocław, Włocławek i wiele innych.

Na szkolenia żeglarskie zapraszamy do Piły, Sopotu, Nysy i Sibenika w Chorwacji, między innymi na patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego. Są to tygodniowe kursy, na których wykorzystujemy maksymalnie czas na praktykę i teorię, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISSA, aby zakończyć tydzień pozytywnie zdanym egzaminem i bezpiecznie żeglować samemu w przyszłości.

Najmłodszym adeptom żeglarstwa proponujemy obozy ISSA Dinghy Junior Sailing Camp w Mielnie. Obozy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z żaglami i łodziami motorowodnymi, jak i dla młodzieży pragnącej podnieść swoje kwalifikacje. Uczestnicy obozów dostają solidną dawkę niezbędnej wiedzy teoretycznej, a do tego mnóstwo zajęć praktycznych na wodzie - dzieci będą uczyły się żeglarstwa na łódkach regatowych Optimist. Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy, dzięki którym młodzi żeglarze już po kilku dniach ruszą w swój pierwszy rejs. Szkolimy z zakresu użycia środków ratunkowych, zasad bezpieczeństwa oraz podstaw pracy na jachcie. Oprócz zajęć motorowodno-żeglarskich, na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji, jak dyskoteki, ogniska, podchody, zabawy plażowe, zabawy wodne na obiektach pływających typu banan, koło i dużo innych niespodzianek. ISSA Dinghy Skipper to promocja żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży z naciskiem na poziom wyszkolenia, bezpieczeństwo, rozwój osobisty oraz podnoszenie świadomości ekologicznej. Stawiamy na rozwój ruchowy dzieci i młodzieży, tak potrzebny w dzisiejszym świecie, a także na poszerzanie horyzontów i rozwijanie pasji w naszych najmłodszych klientach.

https://www.opensailing.com/

OPENSAILING – szkolenia żeglarskie i motorowodne w Polsce i Chorwacji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Strona Podróży
Dodaj ogłoszenie