Pogoda w Słonecznym Brzegu w poszczególnych miesiącach. Kiedy w Słonecznym Brzegu jest najlepsza pogoda na wakacje?

Redakcja Strony Podróży
Redakcja Strony Podróży
Wideo
od 16 lat
Pogoda w Słonecznym Brzegu zmienia się zależnie od pory roku. Jeśli chcesz wybrać się tu, gdy u nas panuje zima - w grudniu, styczniu lub w lutym - sprawdź, jakich temperatur spodziewać się w tych miesiącach. Chcesz lecieć na wiosnę? Marzec, kwiecień czy maj mogą być bardzo przyjemne, ale sprawdź najpierw średnią wysokość opadów. Jeśli polskie wakacje to jedyny moment, gdy możesz wybrać się do Słonecznego Brzegu, przekonaj się, jaka temperatura jest tu w czerwcu, jaka w lipcu, a jaka w sierpniu. Jeśli polska jesień to coś, za czym nie przepadasz, leć choć na kilka dni urlopu. Zanim się spakujesz, sprawdź średnie temperatury w kwietniu we wrześniu, w październiku i w listopadzie.

Pogoda w Słonecznym Brzegu

Kolejne pokolenia Polaków wylegują się na plaży w Słonecznym Brzegu - kurorcie położonym na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Znajduje się tu blisko 600 hoteli.

Średnia temperatura zimą wynosi 3,9°C, wiosną temperatura to średnio ok. 11,7°C. Latem w Słonecznym Brzegu możemy spodziewać się temperatur rzędu 21,9°C, natomiast jesienią 15°C.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w styczniu

Na jaką pogodę można liczyć w styczniu w Słonecznym Brzegu? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 6°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio -1°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w lutym

Pogoda w lutym w Słonecznym Brzegu - jaka jest? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 8°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 0°C. To dane na podstawie pogody w Słonecznym Brzegu w lutym w poprzednich latach.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w marcu

Jaka pogoda panuje w marcu w Słonecznym Brzegu? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 11°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 3°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Słonecznym Brzegu.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w kwietniu

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu w kwietniu? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 16°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 7°C. Pewne anomalia mogą się mimo wszystko zdarzyć. Pogoda w kwietniu w Słonecznym Brzegu może być zmienna.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w maju

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu w maju? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 21°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 12°C. Pewne anomalia mogą się mimo wszystko zdarzyć. Pogoda w maju w Słonecznym Brzegu może być zmienna.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w czerwcu

Jaka pogoda panuje w czerwcu w Słonecznym Brzegu? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 25°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 16°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w lipcu

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu w lipcu? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 28°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 18°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Słonecznym Brzegu.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w sierpniu

Na jaką pogodę można liczyć w sierpniu w Słonecznym Brzegu? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 27°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 17°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Słonecznym Brzegu.

Pogoda w Słonecznym Brzegu we wrześniu

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu we wrześniu? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 24°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 15°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w październiku

Pogoda w październiku w Słonecznym Brzegu - jaka jest? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 19°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 14°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Słonecznym Brzegu w październiku z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w listopadzie

Czy pogoda w listopadzie w Słonecznym Brzegu jest przyjemna? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 13°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 6°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Słonecznym Brzegu w listopadzie z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w grudniu

Jakiej pogody można spodziewać się w grudniu w Słonecznym Brzegu? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 8°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 2°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Sprawdź, gdzie wybrać się w podróż

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Słoneczny Brzeg – co warto zobaczyć?

Słoneczny Brzeg leży nad półokrągłą zatoką, osłoniętą od półncoy pasmem Gór Bałkańskich. Co warto zobaczyć w Słonecznym Brzegu oprócz pięknej plaży?

  • Neseber – jest to co prawda miejscowość położona obok Słonecznego Brzegu. Warto jednak ją odwiedzić. Jest to jedno z najstarszych miast w Europie. Można w nim podziwiać zabytki antycznej osady, która powstała 2000 lat p.n.e.
  • Rzymska świątynia Jupitera za Obzorem – znajduje się w niedalekiej okolicy od miejscowości Słoneczny Brzeg.
  • Ruiny greckiej twierdzy Poleokastro
  • Primorsko – region położony niedaleko Słonecznego Brzegu. Charakteryzuje się dużą ilością lasów. Można tu zobaczyć delfiny oraz różnorodne ryby. Cześć pasm wybrzeża to chronione wydmy. Będąc w tym regionie warto zobaczyć sanktuarium Beglik Tash.
Okazje

Idealne w podróży

Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży