Prognoza pogody na poszczególne miesiące w Lloret de Mar. Kiedy jest dobra pogoda na wakacje?

Redakcja Strony Podróży
Redakcja Strony Podróży
Wideo
od 16 lat
Pogoda w Lloret de Mar nie jest jednakowa przez cały rok. Przekonaj się, jakie temperatury występują tu w grudniu, styczniu i w lutym. Myślisz o wypadzie wiosną? Sprawdź, jakich opadów możesz spodziewać się w marcu, kwietniu czy w maju. Wakacje to jedyny okres, gdy możesz sobie pozwolić na podróż do Lloret de Mar? Porównaj temperatury panujące w czerwcu, lipcu i sierpniu i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Jak tu jest jesienią? Czy pogoda sprzyja spacerom i odpoczynkowi? Sprawdź średnie temperatury w Lloret de Mar we wrześniu, w październiku i w listopadzie.

Pogoda w Lloret de Mar

Na Costa Brava w hiszpańskiej Katalonii znajduje się Lloret de Mar - miasto, którego historia liczy ok. 500 lat, choć pierwsza osada powstała tu już 2000 lat temu.

Średnia temperatura zimą wynosi 7,4°C, wiosną temperatura to średnio ok. 12,4°C. Latem w Lloret de Mar możemy spodziewać się temperatur rzędu 22°C, natomiast jesienią 15,4°C.

Pogoda w Lloret de Mar w styczniu

Czy pogoda w styczniu w Lloret de Mar jest przyjemna? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 11°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 5°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Lloret de Mar w styczniu z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Lloret de Mar w lutym

Jaka pogoda panuje w lutym w Lloret de Mar? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 12°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 6°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Lloret de Mar w lutym z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Lloret de Mar w marcu

Na jaką pogodę można liczyć w marcu w Lloret de Mar? Nocą termometry pokazują 8°C., a z kolei w ciągu dnia średnia temperatura w tym miesiącu wynosi 15°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Lloret de Mar w kwietniu

Pogoda w kwietniu w Lloret de Mar - jaka jest? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 17°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 10°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Lloret de Mar w czasie twojego wyjazdu.

Pogoda w Lloret de Mar w maju

Na jaką pogodę można liczyć w maju w Lloret de Mar? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 21°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 13°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Lloret de Mar w maju z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Lloret de Mar w czerwcu

Pogoda w czerwcu w Lloret de Mar - jaka jest? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 25°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 17°C. To dane na podstawie pogody w Lloret de Mar w czerwcu w poprzednich latach.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Lloret de Mar w lipcu

Czy pogoda w lipcu w Lloret de Mar jest przyjemna? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 28°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 19°C. Pewne anomalia mogą się mimo wszystko zdarzyć. Pogoda w lipcu w Lloret de Mar może być zmienna.

Pogoda w Lloret de Mar w sierpniu

Jakiej pogody można spodziewać się w sierpniu w Lloret de Mar? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 28°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 19°C. To dane na podstawie pogody w Lloret de Mar w sierpniu w poprzednich latach.

Pogoda w Lloret de Mar we wrześniu

Czy pogoda w Lloret de Mar we wrześniu sprzyja spacerowaniu? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 24°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 17°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Lloret de Mar.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Lloret de Mar w październiku

Jaka jest pogoda w Lloret de Mar w październiku? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 20°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 13°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Lloret de Mar w październiku z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Lloret de Mar w listopadzie

Czy pogoda w Lloret de Mar w listopadzie sprzyja spacerowaniu? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 15°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 9°C. Pewne anomalia mogą się mimo wszystko zdarzyć. Pogoda w listopadzie w Lloret de Mar może być zmienna.

Pogoda w Lloret de Mar w grudniu

Czy pogoda w grudniu w Lloret de Mar jest przyjemna? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 12°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 6°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Lloret de Mar w czasie twojego wyjazdu.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Sprawdź, gdzie wybrać się w podróż

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Lloret de mar – atrakcje

Lloret de mar to miasto dla osób, które lubią spędzać czas na imprezach. Czy to znaczy, że w Lloret de mar nie ma czego zwiedzać? Nic bardziej mylnego. Co warto zobaczyć w Lloret de mar?

  • Iglesia de Sant Romà - w samym centrum miasta wzniesiono kościół, który przedstawia kilka stylów.
  • Jardines de Santa Clotilde – ogrody botaniczne, które zdecydowanie warto zobaczyć. Piękne ścieżki, rzeźby oraz egzotyczne rośliny, a dodatkowo piękne widoki na zatokę.
  • Cementerio modernista – cmentarz w stylu modernistycznym.
  • Camins de Ronda - ścieżka, która wiedzie wzdłuż klifu. Po drodze mija się wiele ciekawych miejsc np. średniowieczny zamek Castillo de Sant Joan.
Okazje

Idealne w podróży

Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży