MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śląsk Wrocław - Stal Ostrów. Zdjęcia kibiców. Hala Orbita do końca wierzyła w zwycięstwo

Paweł Relikowski
Każdy mecz play-offów Orlen Basket Ligi to koszykarskie święto na trybunach Hali Orbita. Czwarte spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Śląskiem a Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski śledziło 3 000 kibiców. Walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich minut, ale ostatecznie wygrali goście (74:84). Stal w rywalizacji o awans do półfinału doprowadziła do stanu 2-2 (rozstrzygający mecz w środę w Ostrowie Wielkopolskim). Wspieraliście koszykarzy Śląska na żywo? Znajdźcie się na zdjęciach!

Zdjęcia kibiców z meczu Śląsk Wrocław - Stal Ostrów

Już ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami pokazało jak wiele znaczy fanatyczny doping kibiców Śląska Wrocław.

– W mojej trenerskiej karierze nie przypominam sobie meczu z tak głośnym wsparciem od kibiców. To było niesamowite i będąc szczerym, nie wydaje mi się, że zagralibyśmy w taki sposób bez tego wsparcia – mówił po poprzednim meczu ćwierćfinałowym w Hali Orbita trener Śląska Miodrag Rajković. W niedzielę Hala Orbita ponownie zapełniła się do ostatniego miejsca, a koszykarze Śląska mogli liczyć na głośny doping swoich fanów.

Nie inaczej było również w niedzielę. Ogłuszający doping był niezwykle potrzebny wrocławianom, bowiem ci dość ospale rozpoczęli zmagania. Gospodarze mieli spore problemy z agresywną defensywą Stali. Ostrowianie z kolei rozpędzali się w pierwszej kwarcie.

Kolejna to znów przewaga gości, ale już mniejsza, co tylko spotęgowało doping. Śląsk rozpoczął pościg za wynikiem i musimy przyznać - początek drugiej połowy wrocławianie mieli znakomity. Przed ostatnią kwartą Śląsk tracił do Stali tylko trzy punkty, a trybuny wyglądały jakby miały zaraz eksplodować. Niestety, ale końcówka to już dominacja gości. Wrocławianie przegrali to spotkanie na parkiecie, choć na trybunach byli bezkonkurencyjni.

WKS Śląsk Wrocław 74:84 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Kliknij w przycisk poniżej i zobacz jak wyglądały trybuny podczas meczu Śląska ze Stalą:

Śląsk Wrocław - Stal Ostrów. Zdjęcia kibiców. Hala Orbita do...