VITAY w świecie korzyści

Materiał informacyjny PKN Orlen
Uczestnicy Programu VITAY zyskują wiele profitów. Mogą m.in. korzystać z dedykowanej, wygodnej aplikacji ORLEN VITAY, a także rabatować swoje zakupy na nowej atrakcyjnej platformie e-commerce - vitay.pl.
Uczestnicy Programu VITAY zyskują wiele profitów. Mogą m.in. korzystać z dedykowanej, wygodnej aplikacji ORLEN VITAY, a także rabatować swoje zakupy na nowej atrakcyjnej platformie e-commerce - vitay.pl. PKN Orlen
Uczestnicy Programu VITAY zyskują wiele profitów. Mogą m.in. korzystać z dedykowanej, wygodnej aplikacji ORLEN VITAY, a także rabatować swoje zakupy na nowej atrakcyjnej platformie e-commerce - vitay.pl.

Program lojalnościowy VITAY jest skierowany do klientów stacji ORLEN, którzy przy zakupie wybranych produktów otrzymują punkty. Można je następnie wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale też przeznaczyć np. na pomoc charytatywną. Od ponad 21 lat VITAY oferuje swoim uczestnikom wiele ciekawych promocji i nieustannie wzbogaca ofertę dostępnych produktów.

Aplikacja ORLEN VITAY to same korzyści

Aplikacja ORLEN VITAY jest stale rozwijana i udoskonalana. Wszystko po to, by klienci mieli za jej pośrednictwem dostęp do jak najbogatszej palety opcji i użytecznych rozwiązań. Dzięki aplikacji kartę VITAY mamy zawsze pod ręką - w naszym smartfonie.

Przejrzyste i intuicyjnie zaprojektowane menu aplikacji sprawia, że klient w łatwy sposób może uzyskać dostęp do wielu użytecznych funkcjonalności. Są to między innymi: płatności mobilne, których dokonuje się za pomocą usługi ORLEN Pay, atrakcyjne kupony, za które klient zbiera dodatkowe punkty i gromadzi je na swoim koncie, aby przeznaczyć je na produkty ze sklepu ORLEN VITAY, a także przejrzysta i łatwa nawigacja do najbliższych stacji ORLEN. Oprócz tego aplikacja oferuje na przykład możliwość przeglądania historii transakcji VITAY dokonanych na swoim koncie oraz sprawdzanie bieżącego stanu salda.

Dzięki aplikacji ORLEN VITAY otrzymujemy również możliwość korzystania z rabatów w Programie BIZNESTANK oraz dostęp do produktów z aktualnej oferty Stop Cafe.

Liczby nie kłamią - aplikacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a grono jej aktywnych użytkowników nieustannie wzrasta. Do tej pory liczba pobrań aplikacji ORLEN VITAY, w sklepach Google Play oraz App Store, przekroczyła liczbę 3,7 miliona pobrań.

Do tej pory aplikację ORLEN VITAY pobrało ponad 3,7 miliona użytkowników

Odwiedź platformę

Nowoczesna platforma e-commerce vitay.pl jest dostępna dla wszystkich internautów - nie tylko dla użytkowników programu lojalnościowego VITAY. Strona pozwala każdemu na dokonywanie zakupów, natomiast uczestnicy Programu VITAY zyskują przy tym dodatkowe profity wynikające z możliwości rabatowania cen dzięki wymianie zgromadzonych punktów.

Platforma oferuje także możliwość wzięcia udziału w akcjach charytatywnych, które są organizowane przez Fundację ORLEN. Użytkownik może przejrzeć wszystkie dostępne cele charytatywne i wybrać ten, na który przekaże określoną przez siebie liczbę punktów VITAY.

Strona vitay.pl wykorzystuje również specjalną technologię, która na bieżąco monitoruje i porównuje ceny produktów u konkurencji, dzięki czemu sklep internetowy zawsze oferuje atrakcyjne ceny. Ponadto użytkownicy otrzymują dostęp do szerokiego asortymentu w pięciu głównych kategoriach: Motoryzacja, Elektronika, AGD, Sport i Turystyka, Dom i Ogród. Co istotne, platforma jest dodatkowo połączona z usługą ORLEN Paczka, co sprawia, że klienci po dokonaniu zakupów mogą skorzystać z darmowej dostawy przesyłek.

Klienci vitay.pl mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy zakupionych produktów dzięki usłudze ORLEN Paczka

Szczegóły Programu lojalnościowego VITAY są dostępne na stronie vitay.pl. Aplikację ORLEN VITAY natomiast można pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży