Zyskaj jeszcze więcej korzyści! Zdobywaj dodatkowe punkty VITAY dzięki LINK4!

Materiał informacyjny PKN Orlen
Kierowcy uczestniczący w Programie VITAY mogą zyskać wiele dodatkowych punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Oferta jest bardzo atrakcyjna, a dotyczy zarówno ubezpieczenia nieruchomości, podróży, jak też szerokiego wachlarza polis komunikacyjnych, w tym pakietu ubezpieczenia OC w LINK4, uznanego przez niezależnych ekspertów za najlepszy na rynku
Kierowcy uczestniczący w Programie VITAY mogą zyskać wiele dodatkowych punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Oferta jest bardzo atrakcyjna, a dotyczy zarówno ubezpieczenia nieruchomości, podróży, jak też szerokiego wachlarza polis komunikacyjnych, w tym pakietu ubezpieczenia OC w LINK4, uznanego przez niezależnych ekspertów za najlepszy na rynku PKN Orlen
Kierowcy uczestniczący w Programie VITAY mogą zyskać wiele dodatkowych punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Oferta jest bardzo atrakcyjna, a dotyczy zarówno ubezpieczenia nieruchomości, podróży, jak też szerokiego wachlarza polis komunikacyjnych, w tym pakietu ubezpieczenia OC w LINK4, uznanego przez niezależnych ekspertów za najlepszy na rynku.

Program lojalnościowy VITAY działa już ponad 21 lat. Kierowcy bardzo go sobie chwalą, ponieważ czują się docenieni za to, że są wiernymi klientami, a dodatkowo oszczędzają czas i pieniądze. Dzięki niemu mogą korzystać z rabatów na wysokiej jakości paliwo oraz produkty ze sklepu internetowego ORLEN VITAY, wymieniać punkty na pyszne przekąski z oferty gastronomicznej Stop Cafe i produkty marek własnych ORLEN.

Aż 5 punktów za złotówkę

Aby cieszyć się atrakcyjnymi rabatami i ofertami, trzeba swoje konto zasilać punktami. Otrzymujemy je, płacąc za paliwo, zakupy na stacji PKN ORLEN, np. za płyn do spryskiwaczy, myjnię i produkty z oferty Stop Cafe.

Teraz możemy zgromadzić jeszcze więcej punktów, kupując ubezpieczenie w LINK4. Wtedy każda nasza złotówka zyskuje wartość aż 5 punktów. To jak turbodoładowanie w silniku, które szybko zwiększa osiągi! Wszystko bardzo łatwo policzyć - jeśli przykładowo nasza polisa OC i AC w LINK4 kosztowała 1450 zł, to na naszej karcie VITAY zostanie doliczonych aż 7250 punktów!

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty? Wystarczy wejść na stronę www.orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdziemy wszystkie szczegóły dotyczące interesujących nas polis oraz regulamin promocji. W LINK4 opcji do wyboru jest bardzo wiele: polisy komunikacyjne OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

Wystarczy, że podczas zakupu ubezpieczenia podamy nasz numer karty VITAY znajdujący się pod kodem kreskowym i to wszystko! Punkty w ciągu 30 dni zasilą nasze konto VITAY.

Podwójna korzyść

Dla uczestników Programu VITAY dostępna jest aplikacja ORLEN VITAY, którą możemy pobrać na nasz smartfon w sklepach Google Play i App Store. Umożliwia ona nie tylko zbieranie punktów, ale też korzystanie z atrakcyjnych kuponów, dokładnej nawigacji, a także dokonywanie płatności bezpośrednio przy dystrybutorze. Kierowcy bardzo doceniają to wygodne rozwiązanie.

Wygodna i dająca dużo korzyści jest również wspólna akcja promocyjna ORLEN Usługi Finansowe i LINK4. Za dodatkowe punkty można zdobyć rabaty, a do tego zyskać atrakcyjne ubezpieczenie. W ofercie LINK4 znajdziemy na przykład pakiet OC z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. W rankingu „Gazety Bankowej” na 2022 r. właśnie ten produkt został uznany za najlepszy w Polsce! W ramach pakietu w LINK4 w tej samej cenie dostajemy nie tylko OC, ale też wiele usług dodatkowych. Zapewniają one praktyczną pomoc w razie niespodziewanych kłopotów w podróży. Możemy liczyć na uruchomienie silnika w razie rozładowania akumulatora. Fachowiec od razu wymieni też uszkodzone koło, jeśli zapasowe mamy na wyposażeniu, a jeśli nie będzie to możliwe, odwiezie pojazd do najbliższego warsztatu. Oprócz tego drobna usterka samochodu może zostać usunięta na miejscu, gdy koszt naprawy nie przekracza 200 zł.

W przypadku poważniejszych kłopotów - kolizji, wypadku czy zniszczeń powstałych w wyniku zjawisk atmosferycznych, nie musimy martwić się o holowanie uszkodzonego pojazdu. Mamy limit aż do 100 km. Jeśli auto zostało zniszczone w wyniku wypadku albo doszło do kradzieży, Program Pomocy z OC w LINK4 zapewnia nam samochód zastępczy, który otrzymamy na 3 dni.

Połączona oferta ORLEN Usługi Finansowe oraz LINK4 to gwarancja podwójnych korzyści

Jak skorzystać? To proste! Przez Internet lub telefon

Chcąc skorzystać z połączonej oferty LINK4 i ORLEN Usługi Finansowe, możemy wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl za pośrednictwem komputera lub smartfonu, lub dzwoniąc na specjalną infolinię (22) 444 44 55. Nie zapomnij tylko podać numeru swojej karty VITAY! Dodatkowe korzyści czekają, a połączenie zakupu wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Materiał powstał przy współpracy ORLEN Usługi Finansowe z Grupą PZU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży