Pogoda w Słonecznym Brzegu. Kiedy lecieć do Słonecznego Brzegu, by mieć dobrą pogodę?

Redakcja Strony Podróży
Redakcja Strony Podróży
Wideo
od 16 lat
Pogoda w Słonecznym Brzegu zmienia się zależnie od pory roku. Jeśli chcesz wybrać się tu, gdy u nas panuje zima - w grudniu, styczniu lub w lutym - sprawdź, jakich temperatur spodziewać się w tych miesiącach. Myślisz o wypadzie wiosną? Sprawdź, jakich opadów możesz spodziewać się w marcu, kwietniu czy w maju. Jeśli polskie wakacje to jedyny moment, gdy możesz wybrać się do Słonecznego Brzegu, przekonaj się, jaka temperatura jest tu w czerwcu, jaka w lipcu, a jaka w sierpniu. Jeśli polska jesień to coś, za czym nie przepadasz, leć choć na kilka dni urlopu. Zanim się spakujesz, sprawdź średnie temperatury w styczniu we wrześniu, w październiku i w listopadzie.

Pogoda w Słonecznym Brzegu

Kolejne pokolenia Polaków wylegują się na plaży w Słonecznym Brzegu - kurorcie położonym na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Znajduje się tu blisko 600 hoteli.

Średnia temperatura zimą wynosi 3,9°C, wiosną temperatura to średnio ok. 11,7°C. Latem w Słonecznym Brzegu możemy spodziewać się temperatur rzędu 21,9°C, natomiast jesienią 15°C.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w styczniu

Czy pogoda w styczniu w Słonecznym Brzegu jest przyjemna? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 6°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu -1°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Słonecznym Brzegu w czasie twojego wyjazdu.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w lutym

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu w lutym? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 8°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 0°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Słonecznym Brzegu w lutym z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w marcu

Pogoda w marcu w Słonecznym Brzegu - jaka jest? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 11°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 3°C. To dane na podstawie pogody w Słonecznym Brzegu w marcu w poprzednich latach.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w kwietniu

Jakiej pogody można spodziewać się w kwietniu w Słonecznym Brzegu? Nocą termometry pokazują 7°C., a z kolei w ciągu dnia średnia temperatura w tym miesiącu wynosi 16°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Słonecznym Brzegu w kwietniu z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w maju

Jakiej pogody można spodziewać się w maju w Słonecznym Brzegu? Nocą termometry pokazują 12°C., a z kolei w ciągu dnia średnia temperatura w tym miesiącu wynosi 21°C. Trzeba pamiętać, że klimat się zmienia i pogoda w Słonecznym Brzegu w maju z roku na rok może być coraz cieplejsza.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w czerwcu

Jakiej pogody można spodziewać się w czerwcu w Słonecznym Brzegu? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 25°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 16°C. To dane na podstawie pogody w Słonecznym Brzegu w czerwcu w poprzednich latach.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w lipcu

Na jaką pogodę można liczyć w lipcu w Słonecznym Brzegu? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 28°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 18°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Słonecznym Brzegu.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w sierpniu

Jaka pogoda panuje w sierpniu w Słonecznym Brzegu? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 27°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 17°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

Pogoda w Słonecznym Brzegu we wrześniu

Czy pogoda we wrześniu w Słonecznym Brzegu jest przyjemna? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 24°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 15°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Słonecznym Brzegu w czasie twojego wyjazdu.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Słonecznym Brzegu w październiku

Pogoda w październiku w Słonecznym Brzegu - jaka jest? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 19°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 14°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Słonecznym Brzegu w czasie twojego wyjazdu.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w listopadzie

Jaka jest pogoda w Słonecznym Brzegu w listopadzie? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 13°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 6°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

Pogoda w Słonecznym Brzegu w grudniu

Czy pogoda w Słonecznym Brzegu w grudniu sprzyja spacerowaniu? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 8°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 2°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Sprawdź, gdzie wybrać się w podróż

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Słoneczny Brzeg – co warto zobaczyć?

Słoneczny Brzeg leży nad półokrągłą zatoką, osłoniętą od półncoy pasmem Gór Bałkańskich. Co warto zobaczyć w Słonecznym Brzegu oprócz pięknej plaży?

  • Neseber – jest to co prawda miejscowość położona obok Słonecznego Brzegu. Warto jednak ją odwiedzić. Jest to jedno z najstarszych miast w Europie. Można w nim podziwiać zabytki antycznej osady, która powstała 2000 lat p.n.e.
  • Rzymska świątynia Jupitera za Obzorem – znajduje się w niedalekiej okolicy od miejscowości Słoneczny Brzeg.
  • Ruiny greckiej twierdzy Poleokastro
  • Primorsko – region położony niedaleko Słonecznego Brzegu. Charakteryzuje się dużą ilością lasów. Można tu zobaczyć delfiny oraz różnorodne ryby. Cześć pasm wybrzeża to chronione wydmy. Będąc w tym regionie warto zobaczyć sanktuarium Beglik Tash.
Okazje

Idealne w podróży

Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży