Jaka jest pogoda w Londynie? Sprawdź prognozę na poszczególne miesiące

Redakcja Strony Podróży
Redakcja Strony Podróży
Wideo
od 16 lat
Pogoda w Londynie nie jest jednakowa przez cały rok. Przekonaj się, jakie temperatury występują tu w grudniu, styczniu i w lutym. Chcesz lecieć na wiosnę? Marzec, kwiecień czy maj mogą być bardzo przyjemne, ale sprawdź najpierw średnią wysokość opadów. Jeśli polskie wakacje to jedyny moment, gdy możesz wybrać się do Londynu, przekonaj się, jaka temperatura jest tu w czerwcu, jaka w lipcu, a jaka w sierpniu. Jak tu jest jesienią? Czy pogoda sprzyja spacerom i odpoczynkowi? Sprawdź średnie temperatury w Londynie we wrześniu, w październiku i w listopadzie.

Pogoda w Londynie

Stolica Anglii i Wielkiej Brytanii, Londyn, to miasto trudnej pogody. Jednak można znaleźć dobre miesiące na zwiedzanie Londynu bez parasola.

Średnia temperatura zimą wynosi 5,6°C, wiosną temperatura to średnio ok. 10°C. Latem w Londynie możemy spodziewać się temperatur rzędu 17,2°C, natomiast jesienią 11,9°C.

Pogoda w Londynie w styczniu

Na jaką pogodę można liczyć w styczniu w Londynie? W najcieplejszym momencie dnia termometry pokazują średnio 8°C. Z kolei w nocy średnia temperatura wynosi 2°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Londynie w czasie twojego wyjazdu.

Pogoda w Londynie w lutym

Czy pogoda w lutym w Londynie jest przyjemna? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 8°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 2°C. To oczywiście uśrednione wartości, a nie dokładna prognoza pogody dla tego miasta.

Pogoda w Londynie w marcu

Pogoda w marcu w Londynie - jaka jest? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 11°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 4°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Londynie w czasie twojego wyjazdu.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Londynie w kwietniu

Jaka jest pogoda w Londynie w kwietniu? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 13°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 5°C. Pewne anomalia mogą się mimo wszystko zdarzyć. Pogoda w kwietniu w Londynie może być zmienna.

Pogoda w Londynie w maju

Pogoda w maju w Londynie - jaka jest? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 17°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 8°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Londynie w czasie twojego wyjazdu.

Pogoda w Londynie w czerwcu

Jaka pogoda panuje w czerwcu w Londynie? Za dnia słupki rtęci pokazują średnio 20°C, a w nocy możemy nastawić się na temperatury rzędu 11°C. To dane na podstawie pogody w Londynie w czerwcu w poprzednich latach.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Londynie w lipcu

Jaka pogoda panuje w lipcu w Londynie? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 23°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 14°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Londynie.

Pogoda w Londynie w sierpniu

Pogoda w sierpniu w Londynie - jaka jest? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 23°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 13°C. To dane na podstawie pogody w Londynie w sierpniu w poprzednich latach.

Pogoda w Londynie we wrześniu

Jaka jest pogoda w Londynie we wrześniu? Średnie dzienne temperatury dla tego miesiąca wynoszą 19°C. Nocą trzeba przygotować się na ochłodzenie do średnio 11°C. Pamiętaj, żeby zawsze przed samym wylotem sprawdzić, jaka będzie pogoda w Londynie w czasie twojego wyjazdu.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Pogoda w Londynie w październiku

Jaka jest pogoda w Londynie w październiku? Nocą termometry pokazują 8°C., a z kolei w ciągu dnia średnia temperatura w tym miesiącu wynosi 15°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Londynie.

Pogoda w Londynie w listopadzie

Na jaką pogodę w listopadzie nastawić się w Londynie? Temperatury w ciągu dnia sięgają średnio 11°C, natomiast w nocy możemy spodziewać się średnio 5°C. To dane na podstawie pogody w Londynie w listopadzie w poprzednich latach.

Pogoda w Londynie w grudniu

Czy pogoda w grudniu w Londynie jest przyjemna? Termometry w ciągu dnia pokazują średnio 9°C. Natomiast nocą trzeba liczyć się ze średnimi temperaturami rzędu 3°C. Nie jest jednak powiedziane, że takich temperatur możemy spodziewać się na pewno w tym czasie w Londynie.

SPRAWDŹ POGODĘ W INNYCH MIASTACH

Sprawdź, gdzie wybrać się w podróż

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Co warto zobaczyć w Londynie? Londyn

to miasto trzecie pod względem powierzchni i ludności miasto w Europie.
Nie sposób, więc się w nim nudzić. Co koniecznie warto zobaczyć podczas
pobytu w Londynie?

  • Notting Hill - zwiedzając to miejsce warto zwrócić szczególną uwagę na: Portobello Market, Westbourne Grove, Biscuiteers Boutique, The Notting Hill bookshop.
  • Elisabeth Street – tu znajdzie się znaną kawiarenkę Peggy Porschen Cakes.
  • Buckingham Palace - największy na świecie pałac królewski.
  • Trafalgar Square – plac wybudowany w XIX wieku.
  • Dzielnica Finansowa – tu można obejrzeć wiele nowoczesnych budynków. Jednym z najbardziej znanych jest 30 St Mary Axe.
  • Sky Garden – taras widokowy umieszczony na 35. piętrze jednego z wieżowców.
  • Tower of London - można tu zobaczyć muzeum ze zbrojami, bronią, klejnotami i insygniami koronacyjnymi.
  • Tower Bridge – zwodzony most. Najchętniej zwiedzane miejsce w Londynie zaraz po Big Benie.
  • Borough Market - targ spożywczy. Odpowiedni miejsce na szybki i smaczny posiłek.
  • Pałac Westminsterski i Big Ben – w Pałacu aktualnie znajduje się siedziba Parlamentu Brytyjskiego. Big Ben jest najbardziej znaną częścią Pałacu.
Okazje

Idealne w podróży

Materiały promocyjne partnera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stronapodrozy.pl Strona Podróży